O nás

Jídlo Markýz - pizza

Naše společnost nabízí své služby restauracím, pivnicím, barům, hospůdkám, klubům, kavárnám, občerstvením, kantýnám a dalším podobným provozovnám, které by chtěli rozšířit svůj stávající sortiment o kvalitní pizzu a tím bez jakýchkoliv investic přilákat nové zákazníky a zvýšit svůj zisk.

S vývojem pizzy Markýz jsme začali v roce 2014 poté, co jsme spojili dvě pizzerie s dlouholetou tradicí a začali se soustředit na výrobu kvalitních zamražených polotovarů určených k dopékání.

Myslíme si, že se nám po dlouhodobých testech podařilo vyvinout pizzu, která je sice zamražená, ale po správném rozpečení jen stěží poznáte, že se nejedná o pizzu čerstvou.

Od prvopočátku si dáváme záležet s výběrem svých dodavatelů a dbáme na vysokou kvalitu a čerstvost používaných surovin. Naše pizza je vyráběna klasicky ručně a její těsto italského typu je uprostřed tenké, po okrajích příjemně křupavé a uvnitř vláčné.

Svým zákazníkům bezplatně dodáváme vše potřebné k přípravě našich produktů a zajišťujeme i zásobování a potřebný servis.

Při své práci sázíme na profesionalitu, laskavost a péči o naše zákazníky.

Sortiment pizza Markýz

Chcete pizzu Markýz u Vás?

Není nic jednoduššího, než si objednat naši pizzu Markýz a nabídnout ji Vašim zákazníkům.


Objednávky po telefonu
+420 739 017 755

Design a kód (c) 2015 wedipa.com, všechna práva vyhrazena Pizza Markýz, Výroba bazénů